renowacje zabytkow  
 

Reklama wizualna - świetla litery blokowe, napisy przestrzenne, kasetony.

Profesjonalnie wykonana reklama to doskonała inwestycja. Każdy obiekt wymaga odrębnego podejścia, nie każde rozwiązanie dobre jest do wszystkich form architektonicznych.

Wykonane przez nas reklamy cechują się przejrzystością, wysoką jakością użytych materiałów oraz indywidualnym podejściem do każdego tematu.

Na przestrzeni ostatnich lat wykonaliśmy wiele przestrzennych form reklamowych od najprostszych po duże kompleksowe realizacje oznakowania siedzib firm i instytucji. Wykonujemy wszelkie formy reklamy począwszy od małych tabliczek, przez kasetony reklamowe, litery przestrzenne ( blokowe ) po duże reklamy świetlne. Mogą to być zarówno reklamy montowane do ścian, dachowe lub wolnostojące. W przypadku dużych obiektów handlowych i produkcyjnych najlepiej sprawdza się nowoczesna reklama wielkogabarytowa, natomiast w przypadku obiektów zabytkowych bardzo dobrze sprawdza się stylizowana reklama, np. litery wykonane z metali kolorowych takich jak aluminium, mosiądz czy brąz.

W naszych pracach wykorzystujemy takie materiały jak pleksi różnokolorowa, przeźroczysta i matowa, dibond, styrodur, PCV, drewno i materiały drewnopochodne, metale kolorowe ( aluminium, mosiądz, brąz ). Do oświetlenia reklamy zazwyczaj używamy energooszczędnego oświetlenia LED.

Strona główna
O firmie
Renowacja zabytków
Aranżacja wnętrz
Formy 3D
Nasze realizacje
Kontakt
renowacje zabytkow
renowacje zabytkow